Djelatnici

Uprava škole

Ravnatelj – Đuro Raguž, prof. povijesti i zemljopisa

Pomoćnik ravnatelja – Zdenko Mikulić, nastavnik povijesti i zemljopisa

Pedagogica-psihologinja – Jasna Ajanić-Spužić, dipl. pedagog i psiholog

Pedagog – Jozo Ljiljanić, mag. pedagog

Nastavni kadar

Razredna nastava

Mara Dadić (CŠ Višići, 1. razred)

Marija Doko (CŠ Višići, 2. razred)

Ružica Vrankić (CŠ Višići, 3. razred)

Ksenija Brajković (CŠ Višići, 4. razred)

Žana Blažević (CŠ Višići, 5. razred)

Mirjana Marinović (PŠ Domanovići, 1. i 2. razred)

Draženka Dadić (PŠ Domanovići, 3. razred)

Sanela Puljić (PŠ Domanovići, 4. razred)

Željka Musulin (PŠ Domanovići, 5. razred)

Željka Barišić (PŠ Svitava, 2. i 5. razred)

Maja Ćilić (PŠ Svitava, 1., 3. i 4. razred) – zamjena za Elicu Marjanović (trudnički dopust)

Katarina Juko (PŠ Dračevo, 2. i 4. razred)

Olivera Šimović (PŠ Dračevo, 1., 3. i 5. razred)

Renata Rakić (PŠ Čeljevo, 1. i 4. razred)

Ivanka Čepo (PŠ Čeljevo, 2. razred)

Irena Knežević (PŠ Čeljevo, 3. razred)

Sanja Dragićević (PŠ Čeljevo, 4. razred)

Vesna Doko (PŠ Gnjilišta, 2. i 4. razred)

Ljubica Kevo (PŠ Gnjilišta, 3. i 5. razred)

Valentina Vego (PŠ Šuškovo Naselje, 1. i 3. razred)

Janja Menalo (PŠ Šuškovo Naselje, 2. i 4. razred)

Božidarka Džeba (PŠ Šuškovo Naselje, 5. razred)

Marijana Matić (PŠ Bobanovo Naselje, 1. razred)

Božica Previšić (PŠ Bobanovo Naselje, 2. i 5. razred)

Borka Vučković (PŠ Bobanovo Naselje, 3. i 4. razred)

Predmetna nastava

Marijana Milićević (CŠ Višići – nastavnica hrvatskog jezika)

Danijela Milanović (PŠ Domanovići – nastavnica hrvatskog jezika)

Marina Galić (CŠ Višići i PŠ Domanovići – nastavnica hrvatskog jezika)

Danica Kovačević (CŠ Višići i PŠ Gnjilišta- prof. engleskog jezika)

Slavica Eldić (CŠ Višići i PŠ Domanovići – prof. engleskog jezika)

Helena Njavro (PŠ Domanovići i PŠ Šuškovo Naselje – prof. engleskog jezika)

Magdalena Đurašković (CŠ Višići, PŠ Bobanovo Naselje, PŠ Domanovići, PŠ Čeljevo i PŠ Dračevo – prof. engleskog jezika)

Duška Tešanović (CŠ Višići, PŠ Svitava – prof. engleskog i hrvatskog jezika)

Vanja Falak (CŠ Višići i PŠ Domanovići – prof. njemačkog jezika)

Mirela Žilić (PŠ Domanovići – prof. njemačkog jezika)

Gordana Brkić (CŠ Višići i PŠ Domanovići – nastavnica matematike i fizike)

Marsela Vučina (CŠ Višići – nastavnica matematike i fizike)

Pamela Brkić (PŠ Domanovići – nastavnica matematike i fizike)

Nikolina Antunović (PŠ Domanovići – prof. fizike)

Vidak Jović (CŠ Višići i PŠ Domanovići – nastavnik biologije i kemije)

Ljilja Pažin (CŠ Višići i PŠ Domanovići – nastavnica biologije i kemije)

Sretenka Dragićević (CŠ Višići – nastavnica povijesti i zemljopisa)

Anja Doko (PŠ Domanovići -nastavnica povijesti i zemljopisa)

Ljilja Dodig (CŠ Višići i PŠ Domanovići – prof. povijesti i zemljopisa)

Utjeha Hurdubae (CŠ Višići i PŠ Domanovići – učitelj glazbene kulture)

Miloš Jelčić (CŠ Višići i PŠ Domanovići – prof. TZK)

Josip-Ilija Kalfić (CŠ Višići i PŠ Domanovići – prof. TZK)

Ernesto Markota (CŠ Višići i PŠ Domanovići – prof. likovne kulture)

Željko Buntić (PŠ Domanovići i PŠ Čeljevo – prof. katoličkog vjeronauka)

Stojanka Rajič (CŠ Višići, PŠ Bobanovo Naselje, PŠ Šuškovo Naselje, PŠ Gnjilišta – prof. katoličkog vjeronauka)

Ivana Rodin (PŠ Svitava, PŠ Dračevo, PŠ Čeljevo – prof. katoličkog vjeronauka)

Andrea Malić (CŠ Višići – prof. katoličkog vjeronauka)

Zorica Gojačić (PŠ Domanovići – prof. pravoslavnog vjeronauka)

Josip Pavlović (CŠ Višići – informatika i tehnička kultura)

Marijana Šutalo (PŠ Domanovići – informatika)

Marko Češljić (CŠ Višići i PŠ Domanovići – nastavnik tehničke kulture)

Administrativno i tehničko osoblje

Marica Jelić, dipl. pravnik

Slavica Maslać, dipl. ekonomist

Branko Buljubašić, školski majstor

Dražen Šimunović, školski majstor

Damir Menalo, školski majstor

Kata Stojak, spremačica (CŠ Višići)

Žana Ćorić, spremačica (CŠ Višići)

Anđelka Dugandžić, spremačica (CŠ Višići)

Dragica Popović, spremačica (PŠ Domanovići)

Zora Žilić, spremačica (PŠ Domanovići i PŠ Bobanovo Naselje)

Magdalena Šutalo, spremačica (PŠ Svitava)

Jela Rajič, spremačica (PŠ Gnjilišta)

Mirela Kozarić, spremačica (PŠ Šuškovo Naselje)

Katica Mišić, spremačica (PŠ Dračevo)

Davorka Raguž, spremačica (PŠ Čeljevo)